Je to již více než rok co jsem začal fungovat ve společnosti 4fin v pozici zemského ředitele. A přesto se na každé setkání mé sítě nejen velmi těším, ale jsem zároveň i velmi nervózní do poslední minuty před zahájením porady. Ano, kolegové i já, po spoustě let v ,,branži“, vás uklidňuji a sám prožívám pocit nejistoty zda je vše pro vás připravené. Zahájením porady padá postupně i nervozita. Vidím v sále desítky lidí a za jejich tvářemi příběhy, pracovní i osobní, příběhy mých kolegů, s některými se znám více, s některými méně. Ale všechny vás vždy vidím na setkání velmi rád, protože všichni máme něco společného. Zajímají nás finance a naopak příběhy našich klientů, jejich spokojenost je pro nás prioritou a jejich správné zajištění povinností. S velkou pokorou k vám připravuji každé další setkání s vámi a především pro vás.

Věřím, že i tentokrát se podařilo vyplnit Kvartální poradu zajímavými tématybudování vlastní značky, k novinkám v online světě, v pohledu společnosti 4fin na situaci na trhu a na další vývoj celé firmy. Zajímaví hosté zvenčí a především kolegové z našich řad, kteří vystoupili se svými příběhy nám vnesli do setkání zajímavé postřehy – jak být úspěšný a co o úspěchu rozhoduje.

Vyhodnotili jsme nejúspěšnější kolegy v obchodních výsledcích a zároveň povýšili 4 kolegy do nových pozic.

Celý den se nesl v duchu 4 témat: Inspirace, hodnoty, technologie a růst!

Pokud i vy hledáte na trhu inspirativní a zároveň stabilní prostředí, dejte nám vědět. Rádi přivítáme další kolegy. Více info o nás na www.snadne-finance nebo www.karieraporadce.cz.